Blogs

Medové snídaně 2021

I v letošním roce jsem byl osloven Ministerstvem zemědělství abych lektoroval Medové snídaně pro základní a mateřské školy.

Zlatá včela 2021

Letošní Zlatá včela 2021 celostátní kolo se uskutečnila po roční výluce, která byla komplikovaná díky vládním nařízením.

Já jsem opět měl tu čest se zúčastnit jako rozhodčí. Odkaz na detaily ze soutěže zde

12.4.21 Nejen včelařením je živ člověk

Inspirován kolegou včelařem přítelem Čermákem se ve mně probudily další chovatelské pudy.

Fotoreportáž z výroby kurníku až po pořízení 5 kuřiček.

 

27.3.21 Nový sklad na půdě s výtahem

Rozhodl jsem se udělat si z nevižitého prostoru na půdě sklad včetně výtahu pro jednoduší manipulaci se včelým inventářem

15.10.20 Málo medu ale za to hodně jablek

Jelikož je v letošním roce přebytek jablek tak jsme oprášily zařízení na moštování. Medárna se proměnila dočasně na mosštárnu. A tady už je pár fotek a video z moštování. 

25.1.20 Pamětní list za přednášku

Poděkování za přednášku od ZO Mladošovice

Zlatá včela 2019

I v letošním roce se konala soutěž pro mladé včelaře ZLATÁ VČELA. Já jsem měl opět tu čest se zúčastnit celostátního kola, které se tradičně konalo ve vzdělávacím centru Českého svazu včelařů Nasavrky. Detaily z této soutěže najdete zde

5.19 Soutěž medovin 2019

I v letošním roce proběhla soutěž medovin, do které jsem poslal 1 vzorek mojí přírodní medoviny (můj standardní produkt). A pro letošní rok to sice není bedna, ale i tak si tohoto ocenění vážím. Odkaz na stránky "SOUTĚŽ MEDOVIN" 

Odkaz na dřívější soutěže zde.

4.19 Medárna+školící centrum=dokončeno

 Po 3. letech jsem dokončil svépomocí školící středisko a medárnu proměnu maštale najdete zde

21. konference zlepšovatelů a vynálezců ve včelařství

20.10.2018 jsem se zúčastnil 21. konference zlepšovatelů a vynálezců ve včelařství. Využil jsem nabídky základní organizace Vlachovo Březí a jel jsem s nimi na celodenní zájezd. Za poslední dobu dost dobrá výstava.

  

 

 

Syndikovat obsah